Facebook Video Nasıl İndirilir?
1 Temmuz 2023

Facebook Video Nasıl İndirilir?

Facebook’a Yüklediğim Videoyu Bilgisayarıma Tekrar Nasıl İndirilir?, Facebook İndirilen Videolar Nereye Kaydedilir?, Facebook Video Nasıl İndirilir?, Detaylar yazımızda…

Facebook uygulaması gizli hesaplardaki farklı kullanıcıların video indirme işlemini onaylamamaktadır. Herkese açık olan hesaplarda görünen videoların sağ üst köşesinde yer alan simgeye tıklayarak cihazınıza videoyu kaydetme işlemini tamamlayabilirsiniz. Facebook video indir işlemi kendi paylaşımlarınız olan vidoları kolayca indirmenizi sağlar. Facebook uygulamasına giriş yaptığınız cihaza videonuzu direkt indirebilirsiniz.

Facebook’a Yüklediğim Videoyu Bilgisayarıma Tekrar Nasıl İndirilir?

İndirmek istediğiniz videonun bulunduğu Facebook hesabına giriş yaptıktan sonra profildeki videonun linkini kopyalamanız gerekir. Ayarlar sekmesine giriş yaparak Facebook Bilgilerin butonundan Bilgilerin bir Kopyasın Aktar’ı seçerek Bilgileri İndir sekmesine tıkladığınızda video bilgisayarınıza inmeye başlayacaktır. İşlem tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın İndirilen Dosyalar sekmesini kontrol edebilirsiniz. Facebook video indirme işlemleri kendi profilinizdeki videolar için geçerli olup kapalı hesapların paylaşmış olduğu videoların indirilmesi için farklı bir internet uygulaması kullanmanız gerekebilir.

Facebook İndirilen Videolar Nereye Kaydedilir?

Facebook hesabınızdaki Kaydedilenler sekmesine girerek oluşturulan koleksiyonlara giriş yapınız. Görmek istediğiniz videoları tıklayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hesabı açık olan hesapların paylaşmış olduğu videoları indirmek için:

  • İndirmek istediğiniz videoya tıklayınız
  • Sağ üstte yer alan Kaydet butonuna basınız
  • Kaydetme işlemi tamamlandıktan sonra cihazınızı kontrol ediniz

Facebook’ta indirmek istediğiniz video eğer size aitse kaydetmek daha kolay olacaktır. Videonuza tıklamanız ve oturum açtığınız cihazınız için indirme işlemini başlamanız yeterli olacaktır.

Facebook Video Neden Yüklenmiyor?

Yüklemek istediğiniz video formatının Facebook uygulaması için uygun olup olmadığını kontrol edil internet bağlantınızı gözden geçirmelisiniz. Profilinizde yer alan videoların özgün ve dikkat çekici olması hesabınızı daha fazla kullanıcının takip etmesini sağlayacaktır.

Canlı yayın ve hikaye paylaşımlarınız sayesinde etkileşiminizi artırabilir popüler bir hesaba sahip olabilirsiniz. Aramak istediğiniz arkadaşlarınızı Facebook arama motoruna yazarak bulabilir mesaj göndererek iletişim kurabilirsiniz. Reklam içerikleri ve satış yapabileceğiniz bir sayfa oluşturarak Facebook üzerinden para kazanabilirsiniz. Tanıtım sayfanız için gerekli olan takipçi, beğeni ve sayfa beğeni paketlerini Popigram.com Facebook panelinde bulabilirsiniz. Avantajlı indirimler ve ekstra hediye seçenekleri ile ihtiyacınız olan etkileşim paketlerini güvenilir alışveriş ile satın alarak sayfanızın popülerliğini hızla artırmanız mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir