İnstagram Hesabını Erişilebilir Hale Getirme
1 Temmuz 2023

İnstagram Hesabını Erişilebilir Hale Getirme

Instagram Hesap Güvenliği Nasıl Sağlanır?, Hesap Çalınmaması İçin Ne Yapmalıyım?, İnstagram Hesabını Erişilebilir Hale Getirme, Detaylar yazımızda…

Instagram da yer alan bazı şikayet edilmeler nedeni ile aktif kullanılan hesapların erişimi Instagram tarafından kapatılabilmektedir. Şikayet sayısı arttığında Instagram bunu bot hesap olarak algılayabilir veya sakıncalı paylaşımlar yapıldığına dair öngörüde bulunarak hesabın erişimini kısıtlayabilir.

Bu durumda Instagram hesabına erişimin acıkması için talepte bulunmanız gerekir. Ayrıca hesabınızı bot hesaplardan ayırmak için düzenli ve kurallara uygun paylaşımlarda bulunmanız gereklidir. Yeterli takipçi sayınızı yoksa Sosyalgram.com adresinden Instagram Türk takipçi satın al paketlerini inceleyebilir gerçek kullanıcılardan oluşan paketler sayesinde hesabınızın aktifliğini ön plana çıkarabilirsiniz.

Instagram Hesap Güvenliği Nasıl Sağlanır?

Özellikle uzun bir zaman harcanmış, yüksek takipçi sayısına ulaşmış influencerlar hesaplarını koruma altına almayı tercih etmektedirler. Hesap güvenliğinizin sağlanması için yapmanız gerekenler:

  • Profil ayarlarınızdan Gizlilik ve Güvenlik ayarınıza gelin
  • İki Faktörlü Kimlik Doğrulamasını aktif hale getirin
  • Belirlediğiniz güvenlik şeklini ekleyin ve işleminizi kaydedin

Ekstra güvenlik önlemi sayesinde hesabınızın hacklenmesine engel olabilir ve güvenli kullanım sağlayabilirsiniz. Takipçi sayısını hızlı artırmak isteyen kullanıcılar için gerçek ve güvenli takipçi paketleri içeren Sosyalgram internet adresini inceleyebilirsiniz. Sosyalgram’da SosyalGram.com.tr paketleri 5 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcılara sunulmaktadır.

Hesap Çalınmaması İçin Ne Yapmalıyım?

Kullanıcı şifrenizi farklı karakterler, sayılar ve zor bulunacak şekilde belirleyebilirsiniz. Ayrıca ili kademeli güvenlik ayarını aktifleştirerek hesabınızın hacklenmesini engelleyebilirsiniz. İnternette kullandığınız şifrelerden farklı bir şifre kullanmanız faydalı olacaktır. Instagrama kayıtlı olan mail ve cep telefonu numarası güncel olmalıdır.

Şikayet Edilen Instagram Hesabı Nasıl Açılır?

Bazı kullanıcılar Instagram hesaplarını kasıtlı olarak şikayet etmektedir. Bu nedenle Instagram hesapları erişime kapatmaktadır. Bir hata olduğundan eminseniz Insatgram’a bu sorunun düzeltilmesi için talepte bulunmanız gerekmektedir. Gerekli incelemelerden sonra haklıysanız hesabınıza erişiminiz açılacaktır. Instagram yardım merkezi sayesinde oluşacak hatalı işlemlerin düzeltilmesi mümkündür. Gönderi ve paylaşımlarınızda kurallara uygun davranmak hesabınızın açık kalmasını sağlayacaktır. Hesabınızdaki takipçi sayısını artırmak için Sosyalgram.com adresinden Türk takipçi satın al paketlerini inceleyebilir 15 TL’den başlayan fiyatlarla Türk takipçi paketlerini anında teslimat garantisi ile satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir