Tiktok mp3 Dönüştürücü
23 Mayıs 2023

Tiktok mp3 Dönüştürücü

Tiktok mp3 Dönüştürücü

TikTok sosyal medya uygulaması, temelde 15 saniyelik kısa videolar üretilen popüler bir uygulamadır. Çin’de Douyin adı ile bilinmektedir. Eylül 2016 yılında Byte Dance şirketi tarafından piyasaya sürülmüştür. Tiktok uygulaması Asya kıtasında kısa video çekilen uygulamalar arasında lider olan ve dünyaya yayılmış olan uygulama, kısa süreli müzik videoları yayınlanan uygulamalar kapsamında en hızlı büyüyen uygulama haline gelmiştir. Byte Dance şirketi Musical.ly uygulamasını satın alıp Tiktok uygulaması ile veri tabanını birleştirmiştir. Bu birleşme ile Tiktok uygulaması daha da popülerleşmiştir.

Tiktok uygulaması 15 saniye ila 60 saniyelik kısa videolar oluşturma ve paylaşmanın yanı sıra canlı yayın yapma imkânı da sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır. Tiktok kullanıcıları bu canlı yayınlar sırasında para kazanma imkanları bulunmaktadır. Tiktok uygulamasında beğendiğiniz müzikleri Tiktok mp3 dönüştürücü ile kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Ayrıca bu işlem ücretsiz ve hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.

TikTok MP3 dönüştürücü nasıl kullanılır?

TikTok Uygulamasını kullanarak veya TikTok Web’i kullanarak MP3 olarak dönüştürmek istediğiniz bir TikTok videosunu veya müziği bulun.

Ekranın sağ köşesinde bulunan Paylaş simgesine tıklayın. Bağlantıyı Kopyala’yı tıklayarak Paylaşım Seçenekleri arasından TikTok Bağlantısını kopyalayın.

TikTok mp3 dönüştürücüsünü, Youtube mp3 dönüştürücü web sitesinin anasayfasında bulabilirsiniz. Tiktok uygulamasından kopyaladığınız bağlantıyı arama çubuğu gibi olan kısma yapıştırarak indir butonuna basınız. İstediğiniz TikTok videolarını tamamen ücretsiz olarak saniyeler içinde MP3 veya MP4’e dönüştürebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir